Revolut Ltd to brytyjska firma zajmująca się technologiami finansowymi, która oferuje usługi bankowe, w tym przedpłaconą kartę debetową (MasterCard lub VISA), wymianę walut, wymianę krypto-walutową i płatności typu peer-to-peer. Aplikacja mobilna Revolut obsługuje wypłaty w bankomatach w 120 walutach i wysyłanie 26 walut bezpośrednio z aplikacji. Listopad 2018 Revolut otrzymał licencję bankową w UE.

 

Wszystkie niesamowite funkcje Revolut są wymienione poniżej, a oto jak dołączyć, aby otrzymać darmową kartę i ulepszenie Black Metal Card:

  1. Zamów swoją kartę Revolut za darmo (o wartości 10 $)
  2. Zaproś 5 znajomych, aby otrzymać Metalową Kartę (o wartości 180 $)

OTWÓRZ RACHUNEK BIEŻĄCY W CIĄGU KILKU MINUT
W przeciwieństwie do banków, otwarcie konta u nas zajmuje tylko kilka minut, a ponieważ nie wierzymy w placówki, można założyć je bezpośrednio z telefonu.

WBUDOWANE OPCJE BUDŻETOWANIA
Pokażemy Ci dokładnie, gdzie co miesiąc trafiają Twoje pieniądze oraz pomożemy ustawić miesięczne limity wydatków na kategorie takie jak restauracje lub sklepy spożywcze.

ZACHOWAJ SWOJĄ RESZTĘ Z WYDATKÓW
Zaokrąglaj każdą płatność kartą do najbliższej liczby całkowitej, a my odłożymy różnice i pomożemy ci zaoszczędzić na Twoje cele.

NATYCHMIASTOWE POWIADOMIENIA O WYDATKACH
Wyślemy Ci powiadomienie po dokonaniu przez Ciebie płatności kartą, nawet przed zakończeniem drukowania paragonu.

WYDAWAJ PIENIĄDZE ZA GRANICĄ
Nie wierzymy w granice finansowe, dlatego pozwalamy Ci wydawać zagranicą w ponad 150 walutach za pomocą międzybankowy kurs walutowy .

WYPŁACAJ PIENIĄDZE ZA GRANICĘ
Mimo że wypłaty z bankomatów nas kosztują, dajemy Ci PLN 800 miesięcznie w międzynarodowych wypłatach z bankomatów za darmo. Wszystko powyżej PLN 800 obarczone jest niewielką 2% opłatą, która pokrywa nasze koszty.

UBEZPIECZENIE ZA JEDNYM NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKU
Od zdrowia po telefon zapewniamy, że Ty i rzeczy, które kochasz, są chronione na całym świecie już od 1,00 £ dziennie. Ubezpieczenie dostarcza Revolut Travel Ltd.

PRZELEWAJ PIENIĄDZE NA CAŁY ŚWIAT
Świat staje się coraz bardziej połączony, dlatego nasi klienci mogą przelać pieniądze na całym świecie w 24 walutach za międzybankowy kurs walutowy .

WYSYŁAJ I ŻĄDAJ PIENIĘDZY W KILKA SEKUND
Błyskawicznie wysyłaj i proś o pieniądze znajomych za jednym naciśnięciem przycisku. Dołączaj notatki, obrazy i GIF-y, by uczynić przelewy bardziej interesującymi.

SKONFIGURUJ PŁATNOŚCI CYKLICZNE
Niezależnie od tego, czy płacisz czynsz, czy dzielisz rachunek, skonfiguruj powtarzalną płatność w kilka sekund, a my upewnimy się, że Twoje pieniądze dotrą na czas.

BLOKUJ I ODBLOKOWUJ SWOJĄ KARTĘ
Jeśli stracisz lub zgubisz kartę, zablokuj ją w aplikacji, a my wyślemy Ci nową. Jeśli znajdziesz ją ponownie, po prostu odblokuj kartę z aplikacji.

KONTROLUJ SPOSÓB DZIAŁANIA TWOJEJ KARTY
Przejmij kontrolę nad swoim kontem i wyłącz funkcje, takie jak płatności bezstykowe, płatności za pomocą przeciągnięcia karty, płatności online i wypłaty z bankomatu z poziomu aplikacji.

BEZPIECZEŃSTWO OPARTE NA GEOLOKALIZACJI
Włącz zabezpieczenia oparte na geolokalizacji i jeśli Twoja karta będzie używana w innym miejscu niż to, w którym się znajdujesz, automatycznie zablokujemy wszelkie płatności i powiadomimy Cię.

UZYSKAJ DOSTĘP W KILKA SEKUND
Przedzieranie się przez giełdy kryptowalutowe może być czasochłonne i skomplikowane, dlatego skracamy ten proces, aby dać ci natychmiastowy dostęp do kryptowalut za jednym naciśnięciem przycisku.

WYBIERZ SPOŚRÓD 5 KRYPTOWALUT
Błyskawicznie wymieniaj dowolne z naszych 24 walut bezpośrednio na Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash i XRP, a wszystko to bez wysiłku.

KORZYSTAJ Z KURSÓW I ALERTÓW W CZASIE RZECZYWISTYM
Śledź w czasie rzeczywistym wykresy kryptowalut oraz nasze aktualne stawki i skonfiguruj alerty cenowe, gdy Twoja kryptowaluta osiągnie określoną wartość.

Ostatnia aktualizacja :