100-milionowa firma inwestycyjna
Autor : 3844328. Źródło : https://pixabay.com

Darma Capital, firma inwestycyjna o wartości 100 milionów $, otwiera się na inwestorów chętnych do założenia się, że Ethereum (ETH) gotowe jest na 10-letni bull-runinformację podał 6 czerwca portal Bloomberg.

Dzięki wprowadzeniu smart kontraktów, ETH podczas ostatniego cyklu rynkowego zwiększyło swoją wartość o kilkanaście tysięcy %. Oczywiście, podczas spadkowego roku 2018 straciło dużą część wzrostów, lecz dalej znajduje się na drugim miejscu rankingu kryptowalut pod względem kapitalizacji. Założyciele Darma Capital, liczą na długoterminową integralną rolę tokenu ETH w całej sieci Ethereum, dlatego też są nastawieni bullish’owo na to aktywo.

„Chcemy nabyć to, co uważamy za nową klasę aktywów”-powiedział w wywiadzie Andrew Keys, członek zarządzający w Darma. Porównał również obecny stan kryptowalut z początkami popularyzacji internetu. Inwestorzy wspierali takie projekty jak Google czy Amazon, bo były zbudowane na architekturze sieci. “ETH jest odpowiednikiem sieci – dzięki niemu działa blokchain Ethereum – ale w przeciwieństwie do internetu, inwestorzy mogą bezpośrednio kupić ETH” – dodał Keys. Firma Darma Capital planuje również wprowadzić tego typu fundusze na Bitcoin (BTC) i Filecoin.

Według raportu Circle Research, krypto fundusze hedgingowe w 1. kwartale 2019 roku zwiększyły wartość swoich portfeli o 40%. W głównej mierze jest to zasługa wzrostów na rynku kryptowalut, które obserwujemy w zasadzie od początku roku. Nie dziwi więc fakt, że coraz to większa liczba funduszy i firm inwestycyjnych stara się wejść w cyfrowe aktywa, oczekując ogromnej stopy zwrotu dla swoich klientów.

Darma Capital to firma inwestycyjna skupiającą się wyłącznie na zasobach cyfrowych. Zapewnia inwestorom profesjonalnie zarządzaną ekspozycję na ryzyko związane z określonym zestawem aktywów typu blockchain, które spełniają wysokie standardy dotyczące potencjału zwrotu, płynności, zgodności z przepisami i wielu innych wymogów kwalifikacyjnych.

 

 

Ostatnia aktualizacja :