Amazon Deloitte
Źródło: WallpaperAccess

IDEO CoLab, część spółki projektowej IDEO, nawiązała współpracę z 20 firmami z obszarów blue chip i krypto w celu uruchomienia akceleratora blockchain nazwanego Startup Studio.

 

Firma IDEO CoLab w lutym tego roku wypuściła na rynek inkubator web’owy. Właśnie na nim ma zostać zbudowany Startup Studio. Do współpracy przystąpiły wielkie firmy i organizacje takie jak Amazon, Deloitte, Fidelity, Ethereum Foundation i Stellar Foundation.

Startup Studio umożliwi każdemu partnerowi programu akceleracyjnego wspomaganie przedsiębiorstw blockchainowych, w tym finansowanie badań, narzędzi oraz wszelkich środków finansowych niezbędnych do efektywnego rozwoju technologii łańcucha bloków.

Ian Lee, dyrektor zarządzający w IDEO CoLab Ventures powiedział :

“W porównaniu z tradycyjnymi akceleratorami dla startup’ów lub inkubatorami, Startup Studio firmy IDEO CoLab rozdziela model akceleratora startowego na pół- oraz całodniowe warsztaty prowadzone przez IDEO, a nasza sieć partnerów koncentruje się na wysoce specjalistycznych potrzebach – takich jak walidacja produktu, projektowanie marki, zatrudnianie, testy użytkowników lub zarządzanie konfliktami. W ten sposób przedsiębiorcy i startup’y mogą szybko uzyskać potrzebną pomoc, kiedy jej potrzebują, po czym wrócić do swoich własnych biur, aby nadal budować wspaniałe firmy, zespoły i protokoły. […] Wierzymy, że znaleźliśmy zrównoważony model wspierający przedsiębiorców na wczesnym etapie rozwoju, a nasze podejście i wartości doprowadzą najlepszych założycieli do pogłębienia relacji oraz dostosowania bodźców z nami.”

IDEO rozpoczęło współpracę ze startup’ami już w 2012 roku, po 21 latach sukcesywnego projektowania dla międzynarodowych korporacji, takich jak Apple, Walgreens i 3M.

Dzięki współpracy z IDEO, startup’y będą mogły korzystać z warsztatów skalowania organizacji z pomocą firmy Electric Capital oraz z warsztatów prawnych i regulacyjnych z kancelarią prawniczą Perkins Coie.

Ostatnia aktualizacja :