Binance Labs ujawnia 13 startupów z programu inkubacyjnego

 

Binance Labs, część giełdy Binance, ogłosiła dziś, tj. 5 czerwca, że 13 kolejnych projektów ukończy jej program inkubacji. Dzięki oddziałom na 3 kontynentach, wdrożony program inkubacji Labs celuje w topowych twórców i pomaga im osiągnąć ustalone cele, jak i dopasowanie ich produktu do globalnego przemysłu blockchain.

Labs nie jest jedyną inwestycyjną “odnogą” giełdy Binance. Istnieje również Binance Labs Fellowship Program, który ma za zadanie odnajdywanie oraz wspieranie, nie tylko finansowe, otwarto-źródłowych startup’ów będących we wczesnej fazie rozwoju. W tym roku, program ten wspomógł 3 startup’y sumą 45000 $.

Ella Zhang, szefowa Binance Labs, skomentowała ogłoszenie. „W ramach programu inkubacji Labs szukamy na całym świecie najsilniejszych twórców, a także projektów, w które można inwestować. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy 13 perełek w drugiej edycji programu i spędziliśmy ostatnie 10 tygodni współpracując z BUIDLerami, aby uruchomić ich demo i wypracować wczesną stabilizację […] Od monetyzacji przez aplikację po kioski typu gotówka-krypto w Afryce. Ta seria projektów reprezentuje różnorodność w technologii blockchain i przedsiębiorczości na całym świecie””

Program inkubacyjny działa już od roku, a obecnie kończy się jego druga edycja rozpoczęta w marcu. Podczas finalnego dnia, 7 czerwca, zorganizowany zostanie BUIDLers Day, gdzie zespoły projektowe będą mogły spotkać się i porozmawiać z inwestorami.

Lista 13 startup’ów, które zakończą program inkubacyjny.

1. BaseZero – bezkompromisowe bezpieczeństwo instytucji krypto

2. Bit Sika – model bezpośrednich darowizn za pośrednictwem krypto

3. Cerebellum – pierwsza platforma blockchain ekosystemu CRM

4. Dune Analytics – miejsce docelowe typu “wszystko w jednym” dla danych blockchain

5. Keylabs – zdecentralizowane bug bounty

6. Lucky Clover Global – ekosystem iGaming’owy oparty na blockchain, rozpoczęty od bukmacherki

7. Marlin Labs – rozwiązanie skalowania warstwy zero w publicznych blockchainach zapewniających stos sieciowy typu plug and play w celu zwiększenia przepustowości

8. Mavrik – firma NFT

9. PhishFort – anty-phishing’owe rozwiązania dla krypto firm i użytkowników

10. Raise – uproszczenie praw własności papierów wartościowych na rynkach zagranicznych

11. Tellor – zdecentralizowana wyrocznia dla zdecentralizowanych finansów

12. Xend – dokonywanie i otrzymywanie płatności zarówno online, jak i offline

13. Yellow Card – wymiana gotówka – krypto dla wschodzących rynków

 

Ostatnia aktualizacja :