Bittrex blokuje dostęp do 32 krypto dla USA
Źródło : https://www.lequzhai.com/

Giełda Bittrex ogłosiła, że zostanie zablokowany handel 32 kryptowalutami dla użytkowników z USA. Według opublikowanego 7 czerwca posta na stronie giełdy, zmiana ma wejść w życie 21 czerwca.

W grupie 32 zablokowanych aktywów są głównie kryptowaluty / tokeny spoza pierwszej 100 rankingu CoinPaprika. Dla użytkowników z USA zostanie również zablokowany Qtum, będący na 32 pozycji rankingu, z kapitalizacją na poziomie ponad 300 milionów $.

Bittrex blokuje dostęp do 32 krypto dla USA
Lista zablokowanych aktywów. Źródło : https://bittrex.zendesk.com

Bittrex informuje, że użytkownicy z USA zostaną poinformowani drogą mailową o tym, co mogą lub nie mogą robić ze swoimi tokenami/coinami dotkniętymi tą zmianą. Do czasu wejścia jej w życie, dotychczasowy trading będzie możliwy, jak i wszelkie wypłaty z giełdy.

Po 21 czerwca, klienci z USA nie będą mogli już sprzedawać lub kupować wymienionych wyżej aktywów. Wszystkie niewykonane zlecenia kupna lub sprzedaży zostaną automatycznie zakończone przez wewnętrzny system giełdy. Dalej będzie możliwa wypłata danych tokenów/coinów, a także ich hodlowanie.

Wszelkie zachodzące zmiany nie dotyczą klientów korzystających z Bittrex International – europejskiego oddziału giełdy Bittrex.

 

Ostatnia aktualizacja :