bittrex euro
Autor : PhotoMIX-Company. Źródło : https://pixabay.com

Amerykańska giełda Bittrex ogłosiła dziś, tj. 12 czerwca, że rozpoczyna ekspansję na rynki europejskie. Nadchodzące lato ma zaowocować dodaniem par tradingowych z nową walutą fiat – euro (EUR).

Dodatkowo, w ramach uczczenia aktualizacji wprowadzonych ostatnio na giełdzie, Bittrex obniżył na okres jednego miesiąca prowizje typu Maker i Taker dla par z amerykańskim dolarem (USD). Wyniosą one odpowiednio 0 i 0.15%. Oznacza to obniżkę o 100 i 40%, co można uznać za dobry gest ze strony władz giełdy.

Warto przypomnieć, że do aktualizacji na giełdzie zalicza się również wykluczenie amerykańskich użytkowników z handlu 32 kryptowalutami, w tym Qtum.

Z obniżonych prowizji będą mogli skorzystać użytkownicy, którzy przekroczyli 30 000 $ obrotu w jakimkolwiek miesiącu od zarejestrowania się na giełdzie. Jeśli jesteś jednym z nich, nie musisz liczyć i sprawdzać, czy przypadkiem nie zaliczasz się do tej grupy – do uprawnionych użytkowników zostały wysłane maile informujące o promocji.

Co więcej, nowo zarejestrowane osoby lub osoby ze znikomym obrotem w przeszłości mogą zgłosić swego rodzaju przewidywania, że w tym miesiącu wolumen na ich koncie dojdzie do wyżej wspomnianych 30 000 $. Ich również obowiązywać będzie promocyjna “taryfa”.

Po zakończeniu miesiąca promocyjnego, obowiązywać będzie nowy harmonogram opłat w parach z USD, oparty na wolumenie danego użytkownika giełdy.

 

Ostatnia aktualizacja :