eos coinbase

 

Kryptowaluta EOS zostanie dodana do oferty amerykańskiej giełdy Coinbase. Dostępna będzie ona zarówno na platformie webowej, jak i w aplikacji mobilnej. Dzięki tej współpracy, użytkownicy 103 państw, w których działa Coinbase, będą mogli sprzedawać, kupować i wysyłać EOS.

Giełda podała tę informację we wczorajszym wpisie na blogu.

eos coinbase
Źródło : https://twitter.com

Według wpisu, EOS będzie dostępny dla klientów w większości jurysdykcji, z wyjątkiem mieszkańców Wielkiej Brytanii i stanu Nowy Jork. Drugi z wymienionych zawsze był nieco bardziej rygorystyczny w stosunku do kryptowalut, więc prawdopodobnie stąd ta decyzja. Według giełdy, dodatkowe jurysdykcje mogą zostać dodane w późniejszym terminie.

Dodanie EOS’a do Coinbase nastąpi przed 1 czerwca (czyli jutro), przypuszczalnie ogromnym dniem dla Block.one. Dla tych, którzy nie wiedzą, Block.one, firma odpowiedzialna za protokół EOS, zasugerowała, że ​​1 czerwca, ogłosi duże ogłoszenie. Dla niektórych osób jest to “masło maślane”, ale pamiętajmy, że rynkiem krypto rządzą newsy. Co więcej, kilka dni temu Block.one zakupił pamięć EOS RAM o wartości ponad 20 milionów $, co daje dostęp do większej liczby zasobów obliczeniowych blockchain’u EOS’a. Takie ruchy mogą oznaczać szykowanie się do czegoś znaczącego. Co to będzie dokładnie? – nikt nie wie, należy więc poczekać do jutra i obserwować wahania kursu, które dzięki niepewności mogą być wyjątkowo gwałtowne.

Ostatnia aktualizacja :