Upgrade Binance skończony

 

Giełda Binance ogłosiła dziś, że aktualizacje, które deweloperzy przeprowadzali od kilku dni są już zakończone, a tym samym można z powrotem wpłacać na giełdę depozyty oraz wypłacać z konta swoje środki.

Cały preceder spowodowany był atakiem hakerskim na giełdę, który miał miejsce 7 maja i “pochłonął” ponad 7074 BTC z hot wallet’u giełdy. Na tamten dzień wartość ataku opiewała na około 42 miliony $, jednak dalsze wzrosty Bitcoin’a (BTC) powiększyły tę stratę o ponad 15 milionów $.

Giełda wprowadziła dodatkowe zabezpieczenia, a ich testowanie wymagało odpowiedniej ilości czasu, co jednak nie wszyscy potrafią zrozumieć. Binance ogłosiła bonusy dla swoich użytkowników za cierpliwe wyczekiwanie i dla osób z wolumenem transakcji powyżej 1 BTC (w pewnym przedziale czasowym) przewiduje udział w nagrodzie o wartości 50 000 Binance Coin (BNB), które swoją drogą ustanowiło dziś swoje ATH(All-Time-High) na poziomie około 27 $, co oznacza, że bonusy dla użytkowników giełdy Binance są warte około 1.3 mln $. Dodatkowo giełda rozszerza swoją ofertę VIP dla klientów tego typu na krótki okres czasu w ramach rekompensaty za wstrzymane wypłaty i depozyty.

7-dniowy wykres Binance Coin. Źródło : https://coinpaprika.com
Ostatnia aktualizacja :