Pewnie większość z Was już miała okazję zapoznać się z agendą spotkania, jednak ulegnie ona małym zmianom. Jak część osób już wie, team Waves który będzie tego dnia razem z nami powiększy się o CMO i Technical Lead Waves co da uczestnikom możliwość zadawania pytań na wiele innych aspektów. 

Osoby które jeszcze się nie zdecydowały serdecznie zapraszamy do zakupu biletów i przyjście na spotkanie. Dla tych co chcą kupić bilety Blockchain Alliance Polska przygotowało kod rabatowy „37” uprawnia od do 37% zniżki.

Informacja od organizatorów:

„Chcemy zwrócić uwagę, że osoby, które rejestrowały się na wydarzenie jako Partner, powinny zostać zweryfikowane przez zespół Blockchain Alliance jako głównego organizatora, aby nie okazało się, że nie ma tej osoby na liście uczestników wydarzenia w dniu spotkania. (…) Prośba też o opłacenie biletów, gdyż nie będzie możliwości wejścia na teren wydarzenia bez potwierdzonej rejestracji.”

Informacje na temat dojazdu:

Zalecany dojazd na wydarzenie w miejscu Mercedes-Benz Polska
Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa

SKM,WKD najlepszy dojazd publiczny.

Przy budynkach biznesowych Mercedesa jest mało miejsca do parkowania i może go w ogóle nie być, dlatego płatny parking przy ul. Budki Szczęśliwickie – płatność w kasie automatycznej 15 PLN za cały dzień.

Polecamy więc przyjazd SKM, WKD (przystanek W-wa Aleje Jerozolimskie zlokalizowany przy samym budynku MB – 150 m) lub autobus (127, 158, 517 z centrum) – przystanek WKD Al. Jerozolimskie lub Popularna.

 

dojazd na blockchain waves day

Ostatnia aktualizacja :