5 czerwca rusza IEO projektu CMA na giełdzie IDAX

 

Projekt CMA buduje ekosystem dla ery nowych, zdecentralizowanych rynków. CryptoMarketAds.com to fundamentalny, podstawowy produkt. Jest to nowe miejsce, który rozwiązuje wszystkie problemy z reklamami i marketingiem krypto, łącząc wydawców rynku kryptowalut (influencer’ów, media społecznościowe, firmy marketingowe itp.) oraz reklamodawców (firmy/ projekty kryptowalutowe) w jednym miejscu. Platforma już działa i 7 tygodni po premierze znajduje się na niej ponad 600 ofert usług. Co więcej, możliwe będzie promowaniu zdecentralizowanych rynków przez inne firmy, które zbudują je przy użyciu innych produktów CMA.

Aby stworzyć zdecentralizowany ekosystem dla rynków marketingowych, projekt CMA opracuje nowe produkty. W ich skład wchodzi nowy blockchain na rynki „internetu towarów i usług”, aby umożliwić dowolnej firmie reklamowej umieszczenie swojej działalności na blockchain. Oprócz tego, projekt stworzy platformę ICO (Initial-Coin-Offering) dla rynków, aby pozwolić nowym i starszym graczom na rynku zdobyć dofinansowanie. Na koniec, w planach jest także wizualny kreator rynku drag & drop, aby umożliwić każdemu zbudowanie własnego zdecentralizowanego rynku.

CMA to także pierwsze na świecie IEO (Initial-Exchange-Offering) zdecentralizowanego ekosystemu dla rynków. IEO będzie odbywał się na IDAX. Następnie stopniowo wejdzie na minimum 6 wiodących giełd, a po zakończeniu token będzie listowany na co najmniej 8 giełdach. Dzięki prostemu i bezpiecznemu IEO na IDAX możesz wygodnie uczestniczyć po rejestracji.

W dniu 5 czerwca 13:00 (UTC + 8) IDAX rozpocznie Initial-Exchange-Offering tokenu CryptoMarketAds (CMA). Specjalne warunki dla uczestniczących użytkowników: do 28% premii w pierwszej rundzie. Projekt CMA udostępni łącznie 160 288 000 tokenów CMA użytkownikom IDAX w swoim IEO.

Oficjalne ogłoszenie kampanii.

IDAX to międzynarodowa giełda pochodząca z GBC (Global Blockchain Research Center). IDAX został założony w 2017 roku. W ciągu kilku miesięcy, zyskał pozycję w Top 10 giełd rankingu CoinMarketCap. IDAX zapewnia użytkownikom z całego świata wygodną, ​​bezpieczną i szybką usługę transakcji kryptowalut.

Po uruchomieniu fundacji w styczniu 2019 roku, IDAX zebrał ponad 10 milionów $ wśród prywatnych inwestorów i obecnie oferuje użytkownikom możliwość wsparcia projektu CryptoMarketAds poprzez zakup tokenów CMA.

W ubiegłym roku wiele projektów blockchain wystawiało tak zwaną “sprzedaż publiczną” tokenów, bez jednoczesnego wstawiania ich na giełdę. Zwiększały tym samym prawdopodobieństwo oszustw i problemów z bezpieczeństwem. Jako jedna z wiodących giełd na świecie, IDAX ceni każdego użytkownika i wykorzystuje różne sposoby tworzenia inwestycji dla użytkowników, takie jak wybieranie wyróżniających się projektów i pomaganie użytkownikom w uczestniczeniu w projekcie IEO. Dzięki temu, utrzymują się nasze relacje z użytkownikami w perspektywie długoterminowej.

Bazując na bilionowych wartościach rynkowych, CryptoMarketAds z zadowoleniem przyjmuje światowe rynki i użytkowników, którzy mogą stać się węzłami CMA blockchain, stake’ując monety CMA w niedalekiej przyszłości. Współpracując ze wszystkimi węzłami sieci, CryptoMarketAds stworzy specjalny łańcuch bloków tylko i wyłącznie dla rynków, aby zapewnić wysoką liczbę weryfikowanych transakcji, charakteryzujących się globalnie rozproszoną, zawsze włączoną, zdalnie odporną na błędy, bezpieczną i o nieskończonej skalowalności pojemnością.

Projekt CryptoMarketAds pomaga każdemu rynkowi, zaczynając od małego i lokalnego, a sięgając do gigantów, takich jak Aliexpress.com, umieścić swoją firmę na blockchainie CMA . W tym samym czasie węzły otrzymają odpowiednie monety CMA zgodnie ze swoim wkładem w stabilne działanie całej sieci. Punkt zachęty CMA reprezentuje łączne transakcje sieci. Całkowita ilość CMA jest ograniczona, a część monet zostanie zniszczona podczas procesu działania, dlatego posiada potężny i wrodzony impuls wzrostu wartości.

Każdy i wszędzie na świecie zbuduje swoje własny rynek za pomocą prostego narzędzia wizualnego – zdecentralizowanego kreatora rynków. Począwszy od prac w przysłowiowym rodzinnym domu, aż po duże firmy.

Po zbudowaniu własnego rynku ludzie będą gromadzić pieniądze za pomocą platformy ICO na potrzeby nowego typu marketingu i operacji na rynku.

W przypadku reklam i marketingu krypto ludzie będą korzystać z rynku CryptoMarketAds.com, aby pozyskać więcej użytkowników oraz fundusze na nowe działania. Wydawcy będą mogli zablokować do 5 milionów monet, aby uzyskać 50% zniżki na opłaty.

Od kwietnia 2019, także za sprawą IEO, CryptoMarketAds przyciąga wielu nowych użytkowników, dzięki szybkiemu rozwojowi, który napędza cały projekt CMA.

Do grudnia 2019 CMA rozszerzy ofertę na wiele nowych krajów z Azji, Europy i Ameryki.

Do czerwca 2020 zostanie uruchomiony TestNet nowego blockchain’a.

Do października 2020 CMA uruchomi nowy blockchain i zamieni tokeny na monety CMA.

Ostatnia aktualizacja :