Brave Sync w pełni dostępny na urządzenia z systemem iOS

 

Brave Sync jest już dostępny w najnowszej wersji Brave dla systemu iOS (wersja 1.9).

Brave Sync for iOS, będący już funkcją przeglądarki Brave Desktop i aplikacji Brave for Android, umożliwia użytkownikom automatyczną synchronizację danych przeglądania między urządzeniami z uruchomioną przeglądarką Brave.

Brave Sync obsługuje obecnie zakładki. Inne dane, takie jak karty, historia, hasła, autouzupełnianie, a także Brave Rewards, będą dostępne w nadchodzących miesiącach.

Brave Sync jest całkowicie włączony. Po włączeniu go na jednym urządzeniu można łatwo dodać więcej urządzeń do Brave Sync, skanując kod QR lub wprowadzając sekretną frazę na nowym urządzeniu.

Brave Sync zapewnia prywatność i bezpieczeństwo, których użytkownicy oczekują od Brave. Synchronizacja Brave jest zawsze szyfrowana według zasady end to end kluczem kontrolowanym tylko przez użytkownika. Oznacza to, że serwery Brave nigdy nie widzą danych użytkownika, ponieważ nie mają dostępu do tych kluczy szyfrowania. Serwery Brave również nie są w stanie stwierdzić, jakie typy urządzeń dokonują wymiany informacji lub ile ich jest.

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi dotyczące Brave Sync dla iOS, daj nam znać w komentarzach. Z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie i mamy nadzieję, że spodoba Ci się wieloplatformowa funkcja Brave Sync.

Jesteśmy częścią grupy testujących najnowsze funkcje, dlatego mamy wpływ na rozwój przeglądarki Brave. Wszystkie Wasze opinie i sugestie zostaną przekazane do działy developerskiego Brave Browser.

 

brave sync

Ostatnia aktualizacja :