Środa, 10 lipca 2019 roku

Liverpool FC nawiązał współpracę z międzynarodową firmą z branży gier i technologii, 1XBET, w ramach nowego, wieloletniego partnerstwa.
W związku z tym, 1xBet zostanie oficjalnym globalnym partnerem zakładów w Liverpool Football Club, umożliwiając kibicom korzystanie z ekskluzywnych ofert i rozrywki sportowej.

Wykorzysta partnerstwo z klubem, aby zwiększyć świadomość marki na kluczowych rynkach światowych poprzez branding na stadionie Anfield oraz na platformach cyfrowych Liverpool FC, wraz z dostępem do graczy z pierwszego zespołu i legend klubowych, aby zapewnić fanom dodatkowe możliwości interakcji i angażowanie się w świat piłki nożnej.

1xBet, jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży bukmacherskiej, może pochwalić się największą liczbą rynków zakładów przedmeczowych i zakładów na żywo, a także grami online, takimi jak stoły kasynowe na żywo i wirtualne automaty do gry. Wraz z tradycyjnymi walutami fiat, platforma akceptuje również kryptowaluty jako formy wpłat i wypłat.

Billy Hogan, dyrektor zarządzający i dyrektor ds. handlowych w Liverpool FC, powiedział: “Jesteśmy zachwyceni mogąc powitać 1XBET jako naszego najnowszego partnera. Jestem pewien, że ich gry i oferty specjalne spodobają się naszym fanom na całym świecie oraz czekamy na rozpoczęcie sezonu 2019/2020 z nimi na pokładzie.”

Alex Sommers, rzecznik 1xBet, powiedział: „Liverpool FC jest jednym z najbardziej znanych klubów piłkarskich na świecie z bogatą historią i ogromną globalną rzeszą fanów. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z klubem, aby spełnić nasz cel, jakim jest przybliżenie fanów do sportowych akcji dzięki naszym innowacyjnym produktom i doświadczeniu. Jesteśmy bardzo dumni z relacji, jakie mamy z Liverpool Football Club i chcemy ściśle współpracować z kibicami na całym świecie, aby zapewnić im ekscytujące możliwości rozrywki i wyjątkowe oferty w nadchodzącym sezonie.”
Założona w 2007 r. Firma szybko rozwija się w różnych regionach świata, takich jak Europa, Azja, Afryka i Ameryka Łacińska, a już zdobyła wiele prestiżowych partnerstw sportowych.

Liverpool Football Club
• Liverpool FC, założony w 1892 roku, jest jednym z najbardziej historycznych i znanych klubów piłkarskich na świecie; wygrał 18 tytułów ligowych; siedem Pucharów FA, osiem Pucharów Ligi, sześć Pucharów Europy, trzy Puchary UEFA, trzy Superpuchary Europy i 15 Tarcz Charytatywnych.
• Jako klub odpowiedzialny społecznie, Liverpool FC jest dumny ze swojego dziedzictwa i odgrywa aktywną rolę w swoich społecznościach poprzez swoją oficjalną organizację charytatywną, Liverpool FC Foundation, której celem jest stworzenie możliwości zmieniających życie dla dzieci i młodzieży w Merseyside i poza nią oraz Program Red Neighbors, który tworzy wydarzenia i doświadczenia mające na celu poprawę życia osób mieszkających w okolicach Anfield (L4, L5 i L6).
• Liverpool FC jest globalną marką i współpracuje z wiodącymi partnerami handlowymi na całym świecie, oferując niezrównane możliwości handlowe.

1xBet
• Założona w 2007 r., 1xBet jest jedną z najszybciej rozwijających się marek bukmacherskich na świecie i laureatem nagrody SBC „Rising Star in Sports Betting Innovation” z 2018 roku. Posiada ofertę, która zawiera ponad 1000 wydarzeń dziennie, a także ponad 250 rozwiązań płatniczych na całym świecie, w tym kryptowaluty i obsługę klienta w ponad 30 językach. 1xBet jest dobrze przygotowany do dalszej ekspansji dzięki licznym udanym rozwiązaniom z zakresu “white-label solution” i unikalnym produktom bukmacherskim. Firma jest partnerem najlepszych klubów i konkursów, które dzielą podobne zasady.

Ostatnia aktualizacja :