W dniach 6–7 lipca 2019 r. w Marbelli odbędzie się Pierwszy Hackathon Blockchain Marbella, w którym uczestnicy będą mieli 24 godziny na współpracę ekspertami z tych samych dziedzin i zainteresowanymi stronami na temat rozproszonych technologii księgowych, blockchain, smart kontraktów, tokenów i smart cities, aby móc opracować rozwiązania, które pozwolą wygenerować zmiany dla obywateli i miejsc turystycznych.

Wydarzenie to jest organizowane przez Stowarzyszenie Kultury Blockchain Marbella i sponsorowane przez lokalne firmy, takie jak Geetsy i Aeternity. Stowarzyszenie, jako główną misję, przyjmuje projektowanie zmian dla obywateli i miast, wykorzystując innowacyjne technologie, takie jak blockchain. Technologię, która staje się coraz ważniejsza na poziomie komercyjnym, strukturalnym i biznesowym.

Cele Hackathon Blockchain Marbella

Celem tego wydarzenia jest pokazanie transformującej zdolności technologii blockchain do rozwiązywania prawdziwych wyzwań. Hackathon rozpocznie się w sobotę, 6 lipca, prezentując wyzwania, uruchamiając pomysły i zespoły szkoleniowe, które przez cały weekend będą opracowywać swoją propozycję, która zostanie wystawiona w niedzielę 7 lipca, aby wybrać zwycięzców przez część jury.

Nagrody dla zwycięzców Hackathon’u

  1. 100 000 MAR
  2. 25 000 MAR
  3. 5 000 MAR

Profile dla uczestników I Hackathon Blockchain Marbella w ramach postaci programistów, projektantów, inżynierów, ekspertów biznesowych i producentów. Profile te będą miały do czterech wyzwań do wyboru, z których uczestnik będzie musiał wybrać jakikolwiek jeden z odpowiednim zespołem utworzonym w dniu otwarcia.

Dodaj wartość z pomocą blockchain

Najbardziej atrakcyjną rzeczą Pierwszym Hackathonie Blockchain Marbella będzie promocja możliwości projektowania i rozwoju aplikacji komputerowych w ramach funkcji blockchain, a także pracy zespołowej. Warto dodać, że nie jest konieczne żadne doświadczenie w tego typu wydarzeniach lub przybycie z zespołem, ponieważ sam możesz być częścią Hackathonu.

I Hackathon Blockchain Marbella ma stać się krajowym punktem odniesienia, którego treść zapewnia pełną wiedzę o nowych przyszłych technologiach, takich jak blockchain. Będzie również możliwością dla uczestników na stawienie czoła nowej epoce technologicznej, w ich działalności zawodowej, otwierając opcje na nowe stanowiska pracy, które pozwolą rozwijać się w kierunku cyfrowej przyszłości.

Informacje i kontakt

Strona internetowa Hackathonu: https://hackathon.marbellachain.org

Strona internetowa Mchain: https://mchain.network

Meetup: https://www.meetup.com/es-ES/blockchainmarbella/events/262707296/

Rejestracja: https://www.eventbrite.es/e/entradas-hackathon-blockchain-marbella-64425045044