thunderbolt

 

ThunderBoltCoin jako pionier w kwestii zrównoważonego rozwoju

Żyjemy w erze, w której zużycie energii elektrycznej wiąże się z problematycznymi sytuacjami. Token przedstawiony na stronie https://Thunderboltcoin.io stanowi wyzwanie dla jednego z największych problemów ludzkości – zrównoważonego życia planety. Obecnie wytwarzanie energii z odnawialnych źródeł i recykling są rzadkie.

W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci coraz częściej byliśmy świadkami wielu inicjatyw, które szukały rozwiązania problemu środowiskowego. Czasami poprzez mechanizmy inwestycji w czystą energię, czasami poprzez tradycyjne inicjatywy czyszczenia i zbiórek (głównie lokalne wolontariaty).

W sieci znajdziemy także kampanie i platformy, które promują byt na planecie jako bardziej podtrzymywalny. Odzyskanie niezbędnych obszarów leśnych oraz długa lista zadań pozostają do wykonania. ThunderBolt przedstawia kolejny z filarów ulepszania naszych działań i promowania bardziej zrównoważonej egzystencji. Dostęp do wydajnej, innowacyjnej i najnowocześniejszej technologii bez barier – to klucz do ThunderBolt i tokenu TBC.

Łatwy dostęp do najnowszej technologii dzięki ThunderBoltCoin

Najbardziej innowacyjna technologia nie zawsze jest stosowana w środowisku domowym, czasem jest zarezerwowana dla dużych korporacji i / lub dużych projektów prywatnych. Nie jest tak w przypadku projektu ThunderBolt, który oferuje innowacyjną technologię z wysokowydajnego generatora mocy z turbiną Pelton RX-18 zaprojektowanego przez eksperta Antonio Romero. Kamień milowy w dziedzinie studiów A. Romero zaproponował innowacyjny model gospodarki odpadami i efektywności energetycznej.

Projekt opiera się na zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie gospodarki odpadami i generowaniem energii. Generatory, pojazdy i szereg produktów, które mogą utorować drogę dla czystej energii i zrównoważonych działań. Pomimo wielkich postępów technologicznych ostatnich lat, miliony ludzi nie mają dostępu do elektryczności.

Inny projekt kierowany przez inżyniera i eksperta Julio Isgleasa, który rozwija od kilku lat z optymalnymi wynikami, opiera się na rezonatorze wysokiej częstotliwości, który przekształca częstotliwość w ruch. Powoduje to, że specjalne cewki, które przekształcają wysokie częstotliwości w energię, ładują akumulatory, umożliwiając ich zastosowanie w każdym urządzeniu, które je pobiera, zarówno prądem stałym, jak i zmiennym. System jest przygotowany do zaoszczędzenia od 60 do 70% kosztów energii silnika elektrycznego. Rezonator będzie indukowany przez płytę słoneczną, ponieważ zużycie energii jest bardzo niskie.

Najbardziej realnym rozwiązaniem może być uzyskanie ekonomicznego, wydajnego i zrównoważonego źródła energii, do którego wszyscy mamy dostęp. Jednak przeszkody i trudności są oczywiste przez model liniowej oszczędności, produkcji i recyklingu. Technologia przedstawiona w projekcie powiązanym z tokenem TBC proponuje synergię między nimi. Zachęcanie do korzystania z materiałów pochodzących z recyklingu odpadów i ponownego wykorzystania surowców.

Sieć Ethereum wybrana jako rodzimy ekosystem tokenu TBC

Dzisiaj nie dziwi nas, że innowacje, badania i projekty czystych technologii przyjmują technologię blockchain. Trend w kierunku przyjęcia blockchain jako podstawy monetyzacji przedsiębiorstw i inicjatyw trwa nadal. Innowacyjny i śmiały projekt, jakim jest ThunderBolt, zasługuje na kontrastowy blockchain. Badania i rozwój są wiecznie powiązane z dziedziną technologiczną, a połączenie obu powoduje powstanie projektu.

W świecie blockchain odnajdujemy dwie ściany, które wciąż czekają na zburzenie – skomplikowane ściany, takie jak adopcja i łatwość użytkowania dla niezweryfikowanych użytkowników. Pod tym względem sektor poprawia się dzięki prostocie oferowanej przez Ethereum i programowaniu smart kontraktów w Solidity. To drugie, czyli język programowania i konfiguracja smart kontraktów w sieci Ethereum, ułatwiają stworzenie tokenu ThunderBolt Coin i jego kompatybilność z wieloma zdecentralizowanymi ekosystemami.

Ethereum jest najbardziej przyjętą, bezpieczną i sprawdzoną siecią blockchain ze smart kontraktami. Jest niewątpliwym wyborem oferującym najwyższą możliwą zdolność operacyjną tokenu. Te i inne detale mogą sprzyjać zdecentralizowanemu wdrażaniu innowacyjnych i zrównoważonych technologii.

Szczegóły dotyczące wypuszczenia i dystrybucji tokenu TBC

Token TBC jest wydawany na warunkach wymienionych poniżej. Maksymalnie stworzonych zostanie 6.000.000.000 TBC. Cena tokenu zależy od fazy przejęcia – zajrzyj na oficjalną stronę internetową https://Thunderboltcoin.io. Dystrybucja tokenów utworzonych w sieci Ethereum w oparciu o następujące proporcje:

● 50% łącznej łącznej liczby tokenów przeznaczonych do sprzedaży wstępnej i początkowej.
● 20% przeznaczone jest dla założycieli projektów, zarządzania i operacji.
● 15% to proporcja przeznaczona na badania i rozwój.
● 10% to kwota przeznaczona na marketing i promocję.
● 5% rezerwy projektu ThunderBolt.

Asortyment produktów, które kierują tokenem TBC w kierunku globalnego zrównoważonego rozwoju

Na stronie https://Thunderboltcoin.io można uzyskać informacje w odniesieniu do całego prezentowanego zakresu, wśród którego znajduje się maszyna o nazwie Taurus 10.000. Zdolna do usuwania do dziesięciu ton odpadów dziennie. Jest przedstawiona jako pierwsza część listy. Nie ma wątpliwości, że gromadzenie odpadów zarówno na lądzie, jak i na morzu jest problemem globalnym. Łącznie z całym rynkiem, na którym odbywa się monetyzacja „krajów składowania odpadów”, których sytuacja środowiskowa zaczyna być krytyczna. Taurus 10.000 może być rozwiązaniem dla gospodarowania odpadami w odległych sytuacjach, aby było ono zrównoważone.

Prototyp systemu Taurus 10.000 został zweryfikowany i zatwierdzony, a wyniki jego produkcji zostały udokumentowane zarówno przez wideo, jak i przez ekspertyzę stworzony przez oficjalne laboratorium w Republice Czeskiej. Wyniki były tak pozytywne, że możemy zacząć produkcję seryjną. Istnieje już kilka zamówień na Taurus 10.000 i aby móc założyć zakład produkcyjny, zaczyna się teraz przedsprzedaż TBC w celu wygenerowania niezbędnych funduszy do budowy zakładu.

Drugi produkt uruchomiony przez projekt wymieniony na liście ze strony internetowej to motocykl elektryczny. OPTYMUS, motocykl ThunderBolt jest prezentowany jako 100% pojazd elektryczny z silnikiem RX-18; zasięg motocykla to od 150 do 200 kilometrów. Globalne przyjęcie pojazdy elektryczne postępuje powoli; większość producentów wybiera hybrydowe napędy do pojazdów. ThunderBolt prezentuje w pełni elektryczne motocykle, które można wymienić na token TBC, więc wydaje się, że przypadki użycia i adopcji zostały przemyślane szczegółowo.

Najnowocześniejsza technologia w domu dzięki ThunderBolt

Zmiana trendu doświadczana przez sektor powoduje, że technologia blockchain staje się coraz używana do obszarów codziennego użytku. Zwykle kryptowaluty i tokeny kojarzone są ze spekulacją finansową. Trend, który zmienia się z dużą prędkością. Podczas rynku niedźwiedzia doświadczonego w 2018 roku, większość kryptowalut lub tokenów z wątpliwą użytecznością
zostały sprawdzone. To oczyściło rynek pełen nowych projektów i wygenerowało skok poziomu jakości.

Dzięki propozycjom takim jak TBC, projekty wątpliwej innowacji mają codziennie bardziej komplikowane wejście do konkursu z projektami opracowanymi i wspieranymi przez prawdziwą użyteczność. Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, wiele oczekuje się od dużych firm i łańcuchy produkcyjne. Jednocześnie globalne zapotrzebowanie na energię może stać się wczesnym problemem. Innowacyjny kocioł elektryczny Green Pegasus, zdolny do optymalizacji kosztów energii w domach można również kupić za pomocą tokenów TBC. Te i inne produkty będzie stanowić część stworzonego ekosystemu, generując przypadki użycia i narzędzia dla tokenu ThunderBoltCoin.

Strona internetowa:

https://www.thunderboltcoin.io

TBC linki do mediów społecznościowych:

Telegram https://t.me/thunderboltcoin

Facebook – https://www.facebook.com/thunderbolt.coin.5

Twitter – https://twitter.com/coin_thunder

Instagram – https://www.instagram.com/thunderboltcoin7/

Mewe – https://mewe.com/i/thunderboltcoin

Ostatnia aktualizacja :