mpcx portada

 

The MPCX Platforma prezentuje cyfrową platformę zarządzania majątkiem

Platforma MPCX łączy zaawansowaną technologię i wiedzę rynkową

W MPCX ( https://mpcx.co) , główny zespół skupił się na przejrzystości i dywersyfikacji. Oba są kluczem do sukcesu płodnego zarządzania. Doceniliśmy w dokumentacji technicznej MPCX Platforma , którą przypisują fundamentalne znaczenie obu. W celu dywersyfikacji opracowano szereg indeksowanych produktów; i dla przejrzystości, został wybrany do działania na Twork blockchain ne; pełne wykorzystanie możliwości oferowanych przez nowe technologie w połączeniu z doświadczeniem zdobytym w projektowaniu, obróbce i sprzedaży indeksowanych produktów.

Połączenie obu stron prowadzi do powstania rynku hybrydowego, który łączy mocne strony technologii blockchain i tradycyjnych rynków. Ten krok powinien zapewnić długoterminowy wzrost platformy i bazy użytkowników zainteresowanych udanymi inwestycjami i komunikacją z inwestorami o wysokim profilu. W tej linii, Platforma MPCX jest przedstawiony, biorąc tokenizat nowych indeksowanych produktów do globalnego świata kryptowalut i tokenów ( https://etherscan.io/token/0x87f0e615ab8e7d5da906036b7efdd5af5ff6a9b7 ) .

„ Stworzymy zdecentralizowany ekosystem napędzany przez blockchain, aby zarządzać portfelami aktywów kryptograficznych innowacyjnych inwestorów.
MPCX Platforma internetowa.

Aby uwypuklić cały ekosystem, który będziemy opisywać poniżej, opracowano kilka faz składających się z procesów niezbędnych do zainaugurowania nowego ekosystemu negocjacji wokół kryptowalut o większej wadze na rynku.

Produkty inwestycyjne indeksowane MPCX – etap pierwszy

Kompletne plaformy oferują ogromny zakres możliwości, gdy są w pełni rozwinięte. Wspólnie udostępni wszystkie następujące usługi kryptograficzne w jednym miejscu:

W pełni cyfrowy klient onboarding w celu obniżenia kosztów i zapewnienia klientom przyjaznej dla użytkownika usługi .

Cyfrowa wymiana kryptowalut ( https://mpcx.co/exchdemo ) dla 100 najlepszych kryptowalut według kapitalizacji rynkowej.

C rypto płatności, transakcje i rozwiązania bankowe.

Rozwiązania do przechowywania i portfela zapewniające bezpieczne przechowywanie środków klientów.

Trzy indeksy kryptograficzne do zainwestowania ( https://mpcx.co/firststage#p o pup: youtubevideo9 ) , fundusz CRIpto AI, krypto ETN i ICO.

The MPCX Platform Trading Solutions zaoferuje pełny dostęp do platformy produktowej, systemu arbitrażu, terminala handlowego i raportowania.

Cyfrowa platforma zarządzania bogactwem będzie oferować roboadvisory dzięki swojemu „ Digital Smart Investment Mandate ( https://mpcx.co/firststage#popup:youtubevideo2 ) „który zapewni automatyczne równoważenie portfela, strategie kredytowania kryptograficznego i raportowanie.

Platforma promocyjna i badawcza MPCX ICO zaoferuje dwa poziomy dostępu do ICO z pełnym zakresem branżowym .

Platforma kryptograficzna MPCX, która zawiera ocenę kredytobiorców i dopasuje pożyczki do potencjału kredytodawców.

Podczas pierwszego etapu opracowywania ostatecznego ekosystemu oferowanych jest kilka unikalnych tokenów Digital Wealth Management (DWM), które zostały stworzone wewnętrznie dla innowacyjnych inwestorów.Tworząc trzy kryptograficznych wskaźników inwestycyjnych, będą dostarczać inwestorom rozwiązania, aby zwiększyć dywersyfikację, wydajności i zysków z ich portfela. Trzy przedstawione wskaźniki to:

CLT : Jest to indeks obejmujący dziesięć wiodących kryptowalut (według kapitalizacji rynkowej).

M20T: Druga gama produktów składa się z następujących 20 w kapitalizacji rynkowej.

SBCI: Smart Beta factor Crypto Index jest najbardziej wyjątkowy; działa na algorytmie AI.

Smart contract prowadził roboadvisory protokół komputerowy AI (DSIM ) ( https://youtu.be/WTT1r27MUL4 )

Bez żadnych wątpliwości, całe menu na platformie transakcyjnej. Cyfryzacja, automatyzacja i zarządzanie zarządzaniem zaczynają się dziać. Zarządzanie jest zabójcą ap Ethereum; w tej linii możemy obserwować wydarzenia, które konsolidują te prognozy. Digitalizacja i adaptowalność ekosystemów w celu śledzenia, systemy odporne na cenzurę z bramami do handlu elektronicznego, głosowanie w zarządach zatwierdzone przez bezpieczeństwo łańcucha bloków i wiele aplikacji.

Innowacja w automatyzacji i zarządzaniu przedstawiona przez platformę MPCX skupia się na konkretnych inteligentnych zamówieniach. Zautomatyzowane zamówienia oparte na parametrach przypisanych przez twórcęzamówienia (mandat) . Ten rodzaj inteligentnych zleceń (zamówień) na inwestycje cyfrowe nazywa się DSIM. Zlecenia DSIM odnoszą się do „Digital inteligentnego uprawnień inwestycyjnych”.

Łączenie zleceń DSIM i tym Platforma MPCX produkty indeksowane ( https://youtu.be/AFS0ERvEhK0 ) otworzyć drzwi do innego poziomu inwestycji. Realizacja zakupu i sprzedaży z indeksów kryptograficznych zostaną wykonane przez inteligentnych zamówień w następujący sposób:

Inteligentna umowa otrzymuje abonament

Weryfikacja klienta

Obliczono NAV

Inteligentna realizacja kontraktów zgodnie z kodem

Zamówienie Settle ment

 

Klawisze systemu DSIM

Protokół przetwarza wszystkie informacje o klientach i tworzy odpowiednią cyfrową strategię inwestycyjną w kontekście ogólnego cyfrowego planu finansowego klienta. Dlatego po zebraniu danych historycznych realizuje ten plan obliczony zgodnie z kodem oferowanym przez portfel na podstawie tolerancji ryzyka inwestycyjnego i innych istotnych czynników.

Czynniki obejmują tolerancję ryzyka, cele inwestycyjne, horyzont, potrzeby w zakresie płynności oraz ogólne cele tworzenia kryptograficznych korzyści użytkownika . DSIM ułatwi automatyczne śledzenie celu w okresach zakłóceń na rynku i paniki. W ten sposób unika się błędów spowodowanych strachem lub niekontrolowaną euforią.

System ten został zaprojektowany w celu zapobiegania emocjom i automatycznym reakcjom, które mogą prowadzić do mniej ostrożnych działań. Dzięki temu można zautomatyzować pożądany cel, aw razie potrzeby użytkownicy łączą go z indeksowanymi produktami platformy, poszukując najwyższej rentowności w zarządzaniu swoim portfelem cyfrowym .

Droga do poprawy rentowności dzięki platformie MPCX i tokenowi XDMC ( https://etherscan.io/token/0x87f0e615ab8e7d5da906036b7efdd5af5ff6a9b7 )

W MPCX zdecydowali się na filozofię dywersyfikacji i przejrzystości. Oba są kluczem do funkcjonowania płodnego i skutecznego zarządzania. Doceniamy w te chniczne dokumentacji MPCX Platforma , którą przypisują fundamentalne znaczenie obu. W celu dywersyfikacji zaprojektowano szereg indeksowanych produktów, a dla przejrzystości wybrano go do działania w sieci blockchain ; optymalne wykorzystanie nowych technologii wraz z doświadczeniem zdobytym w projektowaniu, przetwarzaniu i sprzedaży indeksowanych produktów.

Połączenie obu stron prowadzi do powstania rynku hybrydowego, który łączy zalety technologii blockchain i tradycyjnych rynków. Ten krok powinien zapewnić długoterminowy wzrost platformy i bazy użytkowników zainteresowanych udanymi inwestycjami o średnim i wysokim profilu .

Token XDMC to token narzędziowy opracowany zgodnie ze standardem ERC20 w sieci Ethereum. W tej chwili stworzenie token został już osiągnięty. Maksymalna całkowita emisja wynosi 999,950,416 XDMC . Będzie to gaz, który porusza platformę usług finansowych opartą na blockchainach , aby zarządzać cyfrowym dziedzictwem kryptograficznym.

Aby uzyskać więcej informacji i zapoznać się ze szczegółami projektu, zalecamy odwiedzenie strony internetowej i oficjalne linki do sieci społecznościowych.

Oficjalne linki do platformy MPCX

Web – Mpcx.co/

Github – Github.com/ MPCXPlatformLTD

Telegram – T.me/ MPCXPlatfromCommunity

Twitter – Twitter.com/ MPCXPlatform

Średni – średni.com/@mpcxplatform

Youtube – Youtube.com/channel/UCJrgPLexmtA4hA6ux5GTpQQ

Ostatnia aktualizacja :