web coin portada

 

1 lipca 2019 r. Webhits.io uruchomi platformę beta z integracją tokenów WEB

 

The Projekt Webcoin ogłosił wczoraj uruchomienie pierwszej ze swoich platform Digital Marketing 2.0. Uruchomienie zaplanowano na 1 lipca 2019 r. Link do rejestracji w wersji beta zostanie dostarczony przez zespół Webhits.io tuż przed oficjalną datą uruchomienia.

Obecnie można kupić token WEB na ponad 20 giełdach kryptowalut, pełna lista wymian jest dostępna tutaj .

Co to jest Webhits.io?

Webhits.io to oparta na zainteresowaniach strona internetowa p2p i platforma wymiany serwisów społecznościowych. Misją platformy jest zapewnienie namacalnych wyników, zwiększenie zwrotu z inwestycji reklamodawcy (ROI) i znaczne obniżenie kosztów usług związanych z zaangażowaniem w witryny i media społecznościowe na całym świecie.

Charakterystyczną cechą funkcjonalności platformy jest innowacyjna funkcja Social Mining, która zasadniczo zmieni relację między reklamą a kryptowalutą.

Do czego służy token WEB i do czego służy?

Webcoin (WEB) to token narzędzia ERC20 oparty na łańcuchu bloków Ethereum. Token WEB służy jako jednolita waluta do kupowania i sprzedawania usług w ramach platformy Webhits.io.

Jak reklamodawca może zwiększyć wyniki ROI?

W przeciwieństwie do innych istniejących i stosunkowo drogich platform społecznościowych, Webhits.io oferuje 10 razy tańsze usługi reklamowe. Podobnie jak Facebook, Twitter, Medium i Pinterest Webhits.io jest również oparty na zainteresowaniach. Pozwala to właścicielom firm, firmom i globalnym markom skuteczniej reklamować swoje oferty krajom zainteresowanym. Łączenie się z odbiorcami opartymi na zainteresowaniach i korzystanie z nich spowoduje wzrost ROI dla reklamodawców.

Co to jest wydobycie społeczne?

W przeciwieństwie do Bitcoin, społecznościowe wydobycie Webcoin nie wymaga prawie żadnego GPU i procesora. Webhits.io sugeruje znacznie prostsze sposoby zarabiania Webcoinów na platformie. Górnicy społeczni to osoby, które oferują za pośrednictwem mediów społecznościowych. Obowiązkiem górnika jest zapewnienie pewnej ilości ekspozycji w formie polubień, udziałów i następstw dla firmy. Górnik byłby zmotywowany do świadczenia usługi, ponieważ satysfakcjonująca część przychodów Webcoin będzie równa jego opłacie serwisowej.

Jak to wszystko działa?

1. Reklamodawca kupuje 1 Webcoin z giełdy kryptowalut lub platformy Webhits.io.

2. Reklamodawca wydaje 1 Webcoin w ramach platformy Webhits.io i wysyła zamówienie na wstępnie określoną ilość ekspozycji w mediach społecznościowych (np. 200 akcji społecznościowych, polubień).

3. Platforma Webhits.io otrzymuje 1 Webcoin i wysyła zamówienie do górników w celu wynegocjowania kwoty ekspozycji w mediach społecznościowych.

4. Górnik z powodzeniem świadczy usługę.

5. Platforma Webhits.io potwierdza ukończenie zadania i płaci górnikowi kwotę 1 Webcoin w wysokości L. Platforma Webhits.io zachowuje pozostałą część 1 L Webcoin.

Zachowując niewielką część Webcoin w każdym cyklu operacyjnym, pozostała podaż monet będzie powoli maleć z czasem, pozostawiając zespół z jednorazowymi aktywami Webcoin pod ręką, którą chcielibyśmy nazwać tymczasowym „zapasem” operacyjnym. Celem jest stworzenie niedoboru na giełdach kryptowalut, co zwiększy popyt na Webcoin i ostatecznie jego cenę rynkową. Platforma Webhits.io wygeneruje dochód, oferując reklamodawcom „ekwipunek” Webcoin lub bezpośrednio sprzedając go na giełdach, utrzymując w ten sposób długofalowy publiczny dostęp do Webcoin.

Oficjalna strona tokena WEB: https://webcoin.today

Strona internetowa platformy: https://webhits.io

Komunikaty telegramu: https://web.telegram.org/#/im?p=@webcoin

Grupa czatu telegramu: https://web.telegram.org/#/im?p=s1209621292_4069937073516730665

Facebook: https://www.facebook.com/webcoinico/

Świergot: https://twitter.com/webcointoday

Ostatnia aktualizacja :