Brave Browser to bezpieczna przeglądarka internetowa. Posiada ona wbudowany AdBlock oraz filtry bezpieczeństwa zapobiegające uruchamianiu skryptów śledzących czy pobieraniu tak zwanych odcisków palca. Wyposażona jest też w opcję wymuszającą kierowanie na strony używające protokołu https. Kierowanie na takie wersje stron internetowych daje użytkownikowi pewność, że korzysta on zazwyczaj z właściwej i bezpiecznej (szyfrowane połączenie) wersji danego adresu internetowego. 

Kolejnym i tak naprawdę największym atutem Brave jest jej połączenie z ekosystemem Basic Attention Token (BAT). Każdy użytkownik korzystający z tej przeglądarkiotrzymuje raz na jakiś czas tokeny BAT. W chwili obecnej, służą one do nagradzania zweryfikowanych wydawców Brave.  Twórcy przeglądarki nie skupiają się jednak tylko na wydawcach. W najbliższym czasie na ręce użytkowników trafi nowy moduł, nagradzający użytkowników przeglądarki za wyświetlanie reklam na stronach zweryfikowanych w programie Brave Publisher. 

Dodatek jest już dostępny w wersji beta przeglądarki Brave, jednak działa on obecnie w sieci tesnet. Podejrzewamy, że oficjalne wydanie trafi do nas już niedługo. 

Pobierz przeglądarkę Brave

brave publisher
Ostatnia aktualizacja :